Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.pro

Video Sources 173943 Views

 • Player 1player-seriale.online
 • Player 2voe.sx
2 Gisht Mjaltë – Filmi Plote HD

2 Gisht Mjaltë – Filmi Plote HD

Your rating: 10
8.5 108 votes

Synopsis

Historia e një çifti që mundohet të realizojë një muaj mjalti në Karaibe, por një gabim në blerjen e biletave i bën ata që të enden rrugëve të jugut të Shqipërisë duke përjetuar peripeci nga më të ndryshmet.

Instagram    Facebook    ShikoSeriale2 Gisht Mjaltë – Filmi Plote HD filma me titra shqip Shiko Seriale

IMDb Rating 8

Director

Director

Cast

Similar titles

Home Alone 2: Lost in New York (1992) HD
Taxi 3 (2003)
Free Guy (2021)
The Gentlemen (2019) HD
Tom and Jerry (2021)
Valley Girl (2020)
Impractical Jokers: The Movie (2020)
Once Upon a Time in Hollywood (2019)
Parasite (2019) HD
Like a Boss (2020)
Borat Subsequent Moviefilm
Bad Boys (1995) HD

(10) comments

 • SaraMarch 2, 2021Reply

  Eshte I mahnicem

 • AlvinMarch 30, 2021Reply

  Une e Kam qefe

 • Mateo tankaJuly 27, 2021Reply

  Super

 • Redis LleshiSeptember 3, 2021Reply

  Super

 • ronaldSeptember 11, 2022Reply

  shum film qr

 • aniApril 28, 2023Reply

  sme hapet mua si film pse

 • PavloMay 3, 2023Reply

  Pse shapet si film

  • ShikoSerialeMay 3, 2023Reply

   U regullua

 • AlkidaMay 25, 2023Reply

  Nuk me hapet flilm

 • AlbjonJuly 3, 2023Reply

  Esh i bukur po nuk po e shoh dot

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published