Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.pro

Video Sources 1214 Views

  • Shikoplayer-seriale.online
After Everything (2023)

After Everything (2023)

Sep. 13, 2023USA93 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Pas ndarjes nga dashuria e jetës së tij, shkrimtari Hardin Skot i është kthyer pijes. Në një përpjekje për të bërë paqe me gabimet e së shkuarës, ai udhëton drejt Portugalisë, ku do t’i kërkojë Natalisë, ta falë për atë që i ka bërë dikur.

After Everything (2023) Me titra shqip

Instagram    Facebook    ShikoSeriale

Original title After Everything
IMDb Rating 4.7 2,079 votes
TMDb Rating 6.884 237 votes

Director

Cast

Mimi Keene isNathalie
Nathalie
Stephen Moyer isChristian Vance
Christian Vance
Louise Lombard isTrish Daniels
Trish Daniels
Arielle Kebbel isKimberly Vance
Kimberly Vance
Carter Jenkins isRobert Freeman
Robert Freeman
Rob Estes isKen Scott
Ken Scott

Similar titles

Little Women (2019) HD
The Age of Adaline (2015)
Romance (1999) +18
Delibal (2015)
Faith, Hope & Love (2019)
Hollywood Dirt (2017) +18
The Lost Husband (2020)
Valley Girl (2020)
Last Holiday (2006)
Before The Fall (2004)
Blue Lagoon: The Awakening (2012)
Someone, Somewhere (2019)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published