Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.pro

Video Sources 2040 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoplayer-seriale.online
Black Adam (2022)

Black Adam (2022)

The world needed a hero. It got Black Adam.Oct. 19, 2022United States, Canada, New Zealand, Hungary125 Min.PG-13
Your rating: 10
10 2 votes

Synopsis

Në Kahndakun e lashtë, Teth Adamit iu dhanë fuqi të mbinatyrshme. Pasi i përdori këto fuqi për hakmarrje, ai u burgos. Kanë kaluar afro 5000 vjet dhe Adami është shndërruar në mit, në legjendë. Tani që është i lirë, forma e tij unike e drejtësisë, e lindur nga zemërimi, sfidohet nga heronjtë e ditëve moderne që formojnë Shoqërinë e Drejtësisë…

Black Adam (2022) Me titra shqip

Instagram   ShikoSeriale

Black Adam (2022)
Original title Black Adam
IMDb Rating 7.1 93,544 votes
TMDb Rating 6.9 905 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

The Creator (2023)
Mission Impossible – Dead Reckoning Part One (2023)
Fast X (2023)
The Equalizer 3 (2023)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published