Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.pro

Video Sources 2831 Views

  • Player 1player-seriale.online
  • Player 2dood.ws
Venom: Let There Be Carnage (2021)

Venom: Let There Be Carnage (2021)

Oct. 01, 2021
Your rating: 1
1 1 vote

Synopsis

Edi Brok përpiqet të rifitojë karrierën duke marrë në intervistë vrasësin serial Klitus Kesidi, i cili si ai bëhet mbartësi simbiotik i një përbindëshi të quajtur Kasaphanë, duke u arratisur në momentin që duhet të ekzekutohet…

 

Venom: Let There Be Carnage (2021) me titra shqip

Instagram   Facebook   ShikoSeriale

IMDb Rating 6.5

Director

Director

Cast

Similar titles

Cyborgs: Heroes Never Die (2017)
Peter Rabbit (2018)
Jumanji: The Next Level (2019)
Blue Lagoon: The Awakening (2012)
Xhandari dhe Jashtokesoret (1979)
Justice League Dark: Apokolips War
The Call of the Wild (2020)
The Captain (2019)
Taxi 5 (2018) HD
Taxi 4 (2007)
Dolittle (2020) HD
RRR (2022)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published