Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.pro

Amaneti (2020)

Amaneti (2020)

Sep. 07, 2020
Your rating: 1
8.1 63 votes

Seasons and episodes

1Season 1 Sep. 07, 2020

Creator

Creator

Cast

Synopsis

Kevser u rrit në një lagje të përulur dhe të varfër dhe pasi ajo u bë nuse e djalit të familjes së pasur Kirimli, babai i saj ndërpret të gjitha lidhjet me të pasi ai nuk e miraton aspak këtë martesë. Por kur Kevser humbet burrin e saj, ajo papritmas e gjen veten të bllokuar në rezidencën e dashur Kirimli me djalin e saj 5-vjeçar Yusuf dhe nuk ka ku të kthehet. Një ditë godet tragjedia dhe ajo vdes aksidentalisht…

Amaneti me titra shqip

Instagram    Facebook    ShikoSeriale 

Original title Emanet
TMDb Rating 8 57 votes
First air date Sep. 07, 2020
Last air date Aug. 28, 2023
Seasons 2
Episodes 367
Average Duration 60 minutes

Similar titles

Marasli (2021)
Capkeni i Pasur (Yali Capkini)
Ramo (2020)
Kizilcik Serbeti (2022)
Sulltanesha Kosem (2015)
Sex Education HD
The Blacklist
Dashuri Bardh e Zi
Ne thellesi te dashurise
Doktori i Mrekullive (2019)
Sen Çal Kapimi (Bjeri Derës)

(11) comments

 • Edisnajda CaniFebruary 28, 2021Reply

  The best film

 • DhurataMarch 2, 2021Reply

  Super serial do vazhdoni te perktheni apo do e lini si faqet e tjera ne gjysem

  • ShikoSerialeAugust 30, 2023Reply

   episodet po publikohen

 • Nertila zekaMarch 8, 2021Reply

  Serit ne vazhdim

  • ShikoSerialeAugust 30, 2023Reply

   po pubikohen

 • oriolaMarch 27, 2021Reply

  Mirmbrema a do vazhdoni ta perktheni kete serial se eshte shume i bukur .Faliminderit shume pune te mbare .

  • ShikoSerialeAugust 30, 2023Reply

   sigurisht, te gjitha episodet po publikohen

 • Nertila zekaMarch 30, 2021Reply

  Kerkoj te shoh serit be vazhdim

  • ShikoSerialeAugust 30, 2023Reply

   po publikohen

 • SuelaMay 9, 2021Reply

  Shume i bukur ky serial..a do vazhdoni ta transmetoni ju lutem?

  • ShikoSerialeAugust 30, 2023Reply

   episodet po publikohen

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published