Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.pro

Doktori i Mrekullive (2019)

Doktori i Mrekullive (2019)

Sep. 12, 2019
Your rating: 10
9.5 35 votes

Seasons and episodes

1Season 1 Sep. 12, 2019
2Season 2 Sep. 17, 2020
10

Creator

Creator

Cast

Synopsis

Mucize Doktor – Aliu lindi në një qytet provincial dhe u refuzua nga babai i tij për birësim. Aliu me autism, i cili u rrit në jetimore, u diplomua në fakultetin e mjekësisë me gradën e parë. Pastaj ai fillon të punojë në një spital privat.

Instagram    Facebook    ShikoSeriale 

Doktori i Mrekullive me titra shqip

Original title Mucize Doktor
TMDb Rating 10 3 votes
First air date Sep. 12, 2019
Last air date Feb. 04, 2021
Seasons 2
Episodes 48
Average Duration 120 minutes

Similar titles

Sex Education HD
Dashuri Bardh e Zi
Marasli (2021)
Kizilcik Serbeti (2022)
Sulltanesha Kosem (2015)
Ramo (2020)
Amaneti (2020)
Ne thellesi te dashurise
The Blacklist
Sen Çal Kapimi (Bjeri Derës)
Capkeni i Pasur (Yali Capkini)

(14) comments

 • irisa hoxhajFebruary 17, 2021Reply

  Super

 • GeriFebruary 23, 2021Reply

  Kur dalin episodet e reja

  • ShikoSerialeAugust 31, 2023Reply

   U publiku i gjith seriali

 • Suiidda💗April 1, 2021Reply

  Shum cool

 • EdisonMay 8, 2021Reply

  Kur do publikohen pjeset e tjera?

  • ShikoSerialeAugust 31, 2023Reply

   U publiku i gjith seriali

 • SufjanAugust 14, 2021Reply

  Pse nuk jan krejt episodet

  • ShikoSerialeAugust 29, 2021Reply

   Do publikohen gjate diteve

  • ShikoSerialeAugust 31, 2023Reply

   U publiku i gjith seriali

 • IrmaFebruary 23, 2022Reply

  Kur do dalin eposodet e tjera ju lutem ? @shikoseriale

 • RahimMay 27, 2023Reply

  Kur do dali sezoni 3

  • ShikoSerialeAugust 31, 2023Reply

   Nuk ka sezon 3

 • AmiJuly 25, 2023Reply

  Bkr

 • ..October 26, 2023Reply

  perse nuk ben te shikoj filmin ?

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published