Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.pro

Kizilcik Serbeti (2022)

Kizilcik Serbeti (2022)

Oct. 28, 2022
Your rating: 1
7 3 votes

Seasons and episodes

1Season 1 Oct. 28, 2022

Creator

Creator

Cast

Synopsis

Një serial i pasionuar që sfidon kufijtë e dashurisë, traditave dhe kulturës në një mjedis ku pasionet janë të lartë dhe konfliktet e thella formojnë ngjarjen. Ky serial shpalos historinë e një dashurie të pashembullt midis dy personazheve të ndryshëm, të cilët përballen me pengesat dhe sfidat që i vijnë nga familjet e tyre dhe konteksti shoqëror ku jetojnë.

Kizilcik Serbeti (2022) –  Me titra shqip

Instagram    Facebook    ShikoSeriale

 

 

Original title Kızılcık Şerbeti
TMDb Rating 6 3 votes
First air date Oct. 28, 2022
Last air date Jun. 09, 2023
Seasons 1
Episodes 29
Average Duration 120 minutes

Similar titles

Ne thellesi te dashurise
Dashuri Bardh e Zi
Capkeni i Pasur (Yali Capkini)
The Blacklist
Marasli (2021)
Doktori i Mrekullive (2019)
Sex Education HD
Sulltanesha Kosem (2015)
Sen Çal Kapimi (Bjeri Derës)
Amaneti (2020)
Ramo (2020)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published