Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.pro

Marasli (2021)

Marasli (2021)

Jan. 11, 2021
Your rating: 10
7.9 17 votes

Seasons and episodes

1Season 1 Jan. 11, 2021

Creator

Creator

Cast

Synopsis

Marasl – është një ushtar në pension i kthyer në pronar librash. Por atij, jeta i ndryshoi në mënyrë drastike pasi iu qëllua një vajzë.

Një ditë, një vajzë e bukur hyn në librarinë e tij dhe po atë ditë, ajo pa dashur përfshihet në një incident.

Ai i shpëton jetën e vajzës dhe që atë ditë, fatet e tyre do të lidhen me njëri-tjetrin…

Instagram ShikoSeriale

Marasli me titra shqip

Marasli (2021)
Original title Maraşlı
TMDb Rating 8 1 votes
First air date Jan. 11, 2021
Last air date Mar. 15, 2021
Seasons 1
Episodes 26

Similar titles

Amaneti (2020)
Capkeni i Pasur (Yali Capkini)
Sulltanesha Kosem (2015)
Ramo (2020)
Kizilcik Serbeti (2022)
Dashuri Bardh e Zi
Sen Çal Kapimi (Bjeri Derës)
The Blacklist
Ne thellesi te dashurise
Sex Education HD
Doktori i Mrekullive (2019)

(8) comments

 • ArlindMarch 23, 2021Reply

  Kur del episodi 11

  • ShikoSerialeMarch 23, 2021Reply

   U Publikua

 • ColiJuly 23, 2021Reply

  Pse nuk po postoni episode tjera

  • ColiAugust 29, 2021Reply

   A do postoni episode tjera te marasli?

 • Malsor QafleshiJuly 23, 2021Reply

  Pse nuk po postoni episode tjera

 • ColiAugust 29, 2021Reply

  A do postoni episode tjera te marasli?

 • KingmanMarch 26, 2022Reply

  Kur do hidhen episiode te reja

 • DenisaAugust 24, 2023Reply

  Kur do hidhni episode te tjera ?

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published