Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.pro

Video Sources 3365 Views

  • Pjesa 1player-seriale.online
  • Pjesa 2 player-seriale.online
  • Pjesa 3player-seriale.online

Yabani (2023): 1x6

Episodi 6

Yaman zbulon rolin e babait në kapjen e Ilkerit, por të bindë Neslihan rezulton e vështirë. Me një plan, ata zbulojnë të vërtetën, duke shkaktuar një krizë familjare.

Yabani – Episodi 6 me titra shqip

Instagram    Facebook    ShikoSeriale

Oct. 17, 2023

(1) comment

  • SelmaOctober 24, 2023Reply

    🥰🥰🥰🥰

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published