Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.pro

Cukur (Gropa)

Cukur (Gropa)

Oct. 23, 2017
Your rating: 10
9.6 301 votes

Seasons and episodes

1Season 1 Oct. 23, 2017
9.7
2Season 2 Sep. 17, 2018
9.8
3Season 3 Sep. 16, 2019
10
4Season 4 Sep. 07, 2020
8.8

Creator

Creator

Cast

Synopsis

Një lagje e rrezikshme, “Gropa”, drejtohej nga një familje fisnike mafioze e quajtur Koçovali.  Dramë, aksion, thriller.  Personazhe të rinj, me dëshirën për hakmarrje…
Në serialin numër 1 në shikueshmëri, veçanërisht nga të rinjtë.

Instagram   Facebook   ShikoSeriale

Cukur (Gropa) me titra shqip

Cukur (Gropa)
Cukur (Gropa)
Original title Çukur
TMDb Rating 8.1 33 votes
First air date Oct. 23, 2017
Last air date Jun. 07, 2021
Seasons 4
Episodes 131
Average Duration 120 minutes

Similar titles

(163) comments

 • arberDecember 30, 2019Reply

  very god

 • anonimMarch 3, 2020Reply

  can you post episode 23 of third season

  • ShikoSerialeMarch 3, 2020Reply

   Cukur publikohet cdo te marte nga nje episod.
   Flm

 • GaniMarch 3, 2020Reply

  Ne sa ora publikohet episodi i ri te cukuri

 • valmir limaniMarch 21, 2020Reply

  kur postohet episodi 26 sezoni 3 dhe episodet tjera te sezonit 3

  • ShikoSerialeMarch 21, 2020Reply

   Cukur publikohet cdo te marte nga nje episod.
   Flm

 • DenisMarch 23, 2020Reply

  Nuk mund ti pershpejtoni pak publikimet ose te postoni nga 2 episode

  • ShikoSerialeMarch 23, 2020Reply

   Besoj se se ke kuptuar akoma, ne jemi ne kohe reale me episodet qe publikohen premiere ne televizionin turk ShowTV.
   Per me shume reth episodeve shiko ne IMDb
   Gjithashtu na ndiq ne faqet tona facebook dhe instagram per perditesimet e fundit.
   Flm

 • GaniMarch 24, 2020Reply

  Ej a ka me dal sot episodi 26 sezoni 3

  • ShikoSerialeMarch 24, 2020Reply

   Na ndiq ne instagram ose facebook ne lidhje me publikimin e episodeve.
   Flm

 • ArdiMarch 24, 2020Reply

  Cdo te marte nga nje episod thoni ju po kalon e marta dhe spo shohim episodin e 26

  • ShikoSerialeMarch 24, 2020Reply

   Na ndiqni ne instagram ose facebook per njoftimet qe japim reth episodeve.
   Flm

 • XxxMarch 25, 2020Reply

  Ju thoni cdo te marte pulikohet nga nje episod.Sot eshte e merkure dhe nuk keni publikuar

  • ShikoSerialeMarch 25, 2020Reply

   Na ndiq ne instagram ose facebook ne lidhje me publikimin e episodeve.
   Flm

 • GretaMarch 26, 2020Reply

  Prershendetje,
  Uroj te jeni mire.
  Po lexoja komentet qe publikohet nga nje seri cdo te marte, ska pasur kte jave?
  Faleminderit

  • ShikoSerialeMarch 26, 2020Reply

   Pershendetje,
   Nuk publikohet Cukur kete jave,
   Ju sygjeroj te na ndiqni ne rrjeter sociale Instagram ose Facebook ne lidhje me publikimet e episodeve.
   Flm

 • DizonApril 2, 2020Reply

  Shum bukur

 • miranApril 15, 2020Reply

  ju lutem kur do postohen episodet tjera te sezonit 3 se e pelqej shum ket film postojini

  • ShikoSerialeApril 15, 2020Reply

   Te ishte ne doren tone me gjith qef, Por e kemi thene qe xhirimet jane nderprere per shkak te koronavirusit.
   Na ndiqni ne rrjetet tona sociale Facebook dhe Instagram ne lidhje me publikimin e episodeve.
   Flm

 • Ai QuniApril 18, 2020Reply

  Te henen del sezon 3 Episodi 26

  • ShikoSerialeApril 20, 2020Reply

   Po, te marte publikohet ne faqe.
   Flm

 • BekimApril 21, 2020Reply

  Sa ora del Episodi i ri

  • ShikoSerialeApril 21, 2020Reply

   Episodi u publikua

 • kushtrimApril 28, 2020Reply

  po sot e marte osht cokur 27 sezoni3 ka dal dje turqisht,kurse shqip po thoni qdo te marte ne ora 21

  • ShikoSerialeApril 28, 2020Reply

   Me vjen keq po nuk eshte publikuar episodi 27 i sezonit 3 ne kanalet turke.
   Flm

 • BossMay 5, 2020Reply

  Ej a do publikohet sot cukur episodi 27 sezoni 3

  • ShikoSerialeMay 6, 2020Reply

   Nuk ka dale akoma episodi 27.

 • RudinaMay 8, 2020Reply

  Ju fml jeni fantastik..jeni super flm sh per mundesimin e ketij seriali sh te bukur jeni te mrekullueshem ⭐⭐⭐ ju uroj te jeni mire

 • RonaldoMay 19, 2020Reply

  Ju flm jeni fantastik jeni super faqe ju rujt zoti

 • SandriMay 23, 2020Reply

  A njesoij do dali si 26 ku flasin me kamera dhe episodi 27 se po te jet ashtu kot fare

  • pajtimJanuary 11, 2022Reply

   brabo

 • Gentian HaskurtiJune 5, 2020Reply

  Kur del sezoni 4

  • ShikoSerialeJune 9, 2020Reply

   Flitet qe sezoni 3 u mbyll ketu. Ne shtator fillon sezoni 4

 • ArtaJune 17, 2020Reply

  Mfal pse te sezoni i 2 pe qet veq pjesen e pare e te dyten jo

  • ShikoSerialeJune 21, 2020Reply

   Nuk po ju kuptoj

 • JasiJuly 23, 2020Reply

  Kur po lansohet sezoni 4

 • xFrrokuAugust 14, 2020Reply

  Kur te dali episodi i 1 i sezonit 4 a keni me e nzjerr perniheri me youtuben si e nzjerr apo ka me vonu.

  • ShikoSerialeAugust 15, 2020Reply

   Ne Shtator

 • Fati MustafaAugust 28, 2020Reply

  me cilen date te shtatorit filloni ti postoni episodat e sezonit 4 ?

  • ShikoSerialeAugust 28, 2020Reply

   Nuk ka dal akoma nje date fikse. Do ju njoftojme

 • dorkiSeptember 2, 2020Reply

  kur del episoda e par sez 4

  • ShikoSerialeSeptember 3, 2020Reply

   Nuk ka nje date fikse se kur do publikohet. Do njoftohet ne rrjetet tona sociale.
   Flm

 • xFrrokuSeptember 7, 2020Reply

  A del sonte edhe me titra shqip plz me thuj pooo??

 • ArdiSeptember 7, 2020Reply

  Kur do e postoni sez 4 se ka fillu sot

 • MujdinSeptember 8, 2020Reply

  Kur e postoni sez 4

  • ShikoSerialeSeptember 8, 2020Reply

   Episodi 1 Sezoni 4 u publikua

 • AnonimSeptember 20, 2020Reply

  Prsh kur postohet episoda tjt e cukur ?

  • ShikoSerialeSeptember 21, 2020Reply

   Cdo te marte publikohet nje episod.

 • AnonimmSeptember 22, 2020Reply

  Kur keni me postu episoden e re ??

  • ShikoSerialeSeptember 22, 2020Reply

   U publikua

 • AnonimmSeptember 29, 2020Reply

  Bolumi i cukur esht publikuar dje kur do e publikoni dhe ju?

 • KleiOctober 6, 2020Reply

  Kur publikohet episodet e reja te cukur?

  • ShikoSerialeOctober 6, 2020Reply

   U publikua

 • KOctober 20, 2020Reply

  Kur publikohet episodi 7

  • ShikoSerialeOctober 20, 2020Reply

   Publikuar

 • AnonimmOctober 20, 2020Reply

  Cilen dit te javes i publikoni episodat ?

 • GaniiBOctober 20, 2020Reply

  Kur do e postoni episoden e ardhshme?

  • ShikoSerialeOctober 20, 2020Reply

   U publikua

 • MondiOctober 28, 2020Reply

  Episodi 8?

  • ShikoSerialeOctober 28, 2020Reply

   U Publikua

 • Fati MustafaNovember 4, 2020Reply

  episodi 9 ? a keni thene qe gjdo te marte publikohet ?

 • AnonimmNovember 4, 2020Reply

  Episodi 9??

  • ShikoSerialeNovember 4, 2020Reply

   U Publikua

 • FlamurNovember 12, 2020Reply

  Episodi 10 a del sot?

  • ShikoSerialeNovember 12, 2020Reply

   U Publikua

 • CamelNovember 24, 2020Reply

  Kur del episodi 12?

  • ShikoSerialeNovember 25, 2020Reply

   U Publikua

 • El pabloDecember 8, 2020Reply

  Kur publikohet ep 14

  • ShikoSerialeDecember 9, 2020Reply

   U Publikua

   • DiriFebruary 2, 2022Reply

    Prsh a do fillon sezoni
    5 plzz kthem prgj

    • ShikoSerialeFebruary 2, 2022Reply

     Prsh, Nuk ka sezon 5 te Cukur

 • LandiDecember 15, 2020Reply

  Pse nuk po publikohet ep i 15

  • ShikoSerialeDecember 15, 2020Reply

   U publikua

 • NuriDecember 23, 2020Reply

  Kur dot t publikohet ep i ri

  • ShikoSerialeDecember 24, 2020Reply

   U Publikua

 • DoriDecember 29, 2020Reply

  Kur publikohet episodi 17

  • ShikoSerialeDecember 30, 2020Reply

   U Publikua

 • endri_prifti4January 5, 2021Reply

  pse nuk po publikohet sezoni 18 ?

  • ShikoSerialeJanuary 5, 2021Reply

   U publikua

 • Adi_xhekaJanuary 12, 2021Reply

  Episodi 19?

  • ShikoSerialeJanuary 13, 2021Reply

   U Publikua

 • TrimiJanuary 20, 2021Reply

  Episodi 20?

  • ShikoSerialeJanuary 20, 2021Reply

   Publikuar

 • sebihaJanuary 25, 2021Reply

  a do te kete kete te marte episod te ri ju lutem

  • ShikoSerialeJanuary 26, 2021Reply

   Sigurisht,
   Cdo te marte

 • Adhurim zukaJanuary 26, 2021Reply

  21

  • ShikoSerialeJanuary 26, 2021Reply

   U Publikua

 • MarioJanuary 26, 2021Reply

  Episodi 21?

  • ShikoSerialeJanuary 26, 2021Reply

   Eshte Publikuar

 • oliFebruary 2, 2021Reply

  sezoni 4 episodi 22
  kur do te postohet

  • ShikoSerialeFebruary 2, 2021Reply

   U Publikua

 • toniFebruary 10, 2021Reply

  4-23

  • ShikoSerialeFebruary 10, 2021Reply

   U Publikua

 • seldiFebruary 15, 2021Reply

  kur do puplikohet pjesa e 23

  • ShikoSerialeFebruary 15, 2021Reply

   Cukur publikohet cdo te marte ne darke.
   Flm

 • GgecoFebruary 16, 2021Reply

  4-24 do publikohet sot apo te marten tj?

  • ShikoSerialeFebruary 16, 2021Reply

   Episodi 24 publikohet sot

 • EriFebruary 16, 2021Reply

  Prsh. Ca ore publikohet episodi 24

  • ShikoSerialeFebruary 16, 2021Reply

   U Publikua

 • hypernova20February 16, 2021Reply

  u publikua amo spo qelen o i nderum tkallxova

  • ShikoSerialeFebruary 17, 2021Reply

   Prsh ju kam kontaktuar ne email.
   Me kontaktoni ne instagram per nje pergjigje me te shpejte.
   Flm

 • gecoFebruary 23, 2021Reply

  kur do publikohet 4-25

  • ShikoSerialeFebruary 23, 2021Reply

   U Publikua

 • oraldiFebruary 23, 2021Reply

  mirmbrema a hidhet sonte episodi 25?

  • ShikoSerialeFebruary 23, 2021Reply

   U Publikua

 • gecoFebruary 24, 2021Reply

  se keni publikuar te plote

 • xMarch 2, 2021Reply

  mirmbrema do e hidhni episodin 26 sonte?

  • ShikoSerialeMarch 2, 2021Reply

   U Publikua

 • oraldiMarch 2, 2021Reply

  mirmbrema do e publikoni episodin 26 sonte ?

 • SergioMarch 6, 2021Reply

  Po episodi 27 kur del

  • ShikoSerialeMarch 6, 2021Reply

   Cukur publikohet cdo te marte ne darke.
   Flm

 • AnisMarch 9, 2021Reply

  O vlla e mart darke esht sot . Rreth ca ore publikohet episodi 27 ? Flm per punen e palodhur

 • EliMarch 9, 2021Reply

  Pse e publikoni ne oren 12 mer burr me mire thoni te merkuren se kam qe ne 6 qe pres. Vetem refresh faqes

  • ShikoSerialeMarch 10, 2021Reply

   Na Ndiq ne rrjetet tona sociale per tu njoftuar reth publikimeve te episodeve
   Instagram dhe Facebook

 • Denis HotiMarch 23, 2021Reply

  A mund ta rregullini sezoni 1 epizodin 2 nuk mund te futem per ta par

  • ShikoSerialeMarch 23, 2021Reply

   Prsh,
   Pas nje verifikimi nuk ka asnje problem episodi, gjithsesi nqs vazhdon te kesh problem ne hapje te episodit na drg nje screenshot ne instagram @shikoserial

 • ElvisMarch 23, 2021Reply

  Nca ore del episodi 29 sot ??

  • ShikoSerialeMarch 23, 2021Reply

   U Publikua

 • Etrur ZeneliMarch 23, 2021Reply

  Ju lumtë jeni të mrekullueshëm vetëm vazhdoni .

 • SergioMarch 30, 2021Reply

  Kur del episodi 30

 • XxxxxMarch 30, 2021Reply

  Episodi 30

  • ShikoSerialeMarch 31, 2021Reply

   Publikuar

 • oraldiMarch 30, 2021Reply

  do e publikoni sonte episodin 30 ?

 • ShikoSerialeApril 3, 2021Reply

  Cukur publikohet cdo te marte

 • AndApril 6, 2021Reply

  Do futet sot 31 ??

  • ShikoSerialeApril 6, 2021Reply

   U Publikua

 • GysiApril 13, 2021Reply

  Ju lutem a mund ta publikoni sonte episodin 32?

  • ShikoSerialeApril 13, 2021Reply

   U Publikua

 • FreakeApril 21, 2021Reply

  33

  • ShikoSerialeApril 21, 2021Reply

   Publikuar

 • PodesheApril 26, 2021Reply

  Kur del epis 34 o nona

  • ShikoSerialeApril 27, 2021Reply

   Publikuar

 • FreakeMay 5, 2021Reply

  O vlla pse nuk hapen pjeset tjera

 • nonaMay 11, 2021Reply

  Kur do futet episodi 36

  • ShikoSerialeMay 11, 2021Reply

   U publikua

 • manoMay 19, 2021Reply

  sezon 4 episodi 37 do dali

 • EriMay 20, 2021Reply

  Prsh po episodi 37 kur do futet ?

 • Erjon PashaMay 22, 2021Reply

  O vlla episodi 37 kur publikohet

  • ShikoSerialeMay 23, 2021Reply

   Te marte dt 25

 • alehandroMay 25, 2021Reply

  episodi 37 sezoni 4 ???

  • ShikoSerialeMay 26, 2021Reply

   U publikua

 • AliJune 2, 2021Reply

  Do hidhet 38 o boss

  • ShikoSerialeJune 2, 2021Reply

   publikuar

 • AliJune 2, 2021Reply

  38?

  • ShikoSerialeJune 2, 2021Reply

   publikuar

 • SergioJune 8, 2021Reply

  Kur del episodi 39

 • ArditJune 10, 2021Reply

  Prshndetje kur del sezoni I 5 I cukurit.

  • ShikoSerialeJuly 19, 2021Reply

   Nuk ka info nqs do kete Sezon te 5-te

 • SidiSeptember 4, 2021Reply

  Super super realizim ka shum emocion ky serial

 • Ardit ahmetajSeptember 6, 2021Reply

  Prshndetje kur fillon sezoni i 5 i cukurit

  • ShikoSerialeSeptember 6, 2021Reply

   Nuk ka sezon 5

 • Ardit ahmetajSeptember 25, 2021Reply

  Prsh kur fillon kardeslerim sezoni 2

 • ArditMay 10, 2022Reply

  Ka sezon te 5 te cukurit

  • ShikoSerialeMay 12, 2022Reply

   jo

 • Aqif talamreniMay 23, 2022Reply

  Kur del sezoni 5

  • ShikoSerialeMay 24, 2022Reply

   Nuk ka sezon 5

 • JorgoMarch 21, 2023Reply

  Pse nuk hapen

  • ShikoSerialeMarch 21, 2023Reply

   Ka nje problem me serverin

 • MironNovember 2, 2023Reply

  Miredita
  Shpresoj te jeni mir
  Ne sezonin e par jan episodat nga 2 ore – te sezoni dyt jan nga 1 or dhe mungon cdo her ni pjes. A mund ta shpjegoni?

  • ShikoSerialeNovember 3, 2023Reply

   Nuk mungon asnje pjese, episodet jan te ndara ne pjese, ka te publikuar 2 pjese nga 1 ore, ka dhe te publikuar nga 3 pjese qe jan nga 45minuta.
   Shikohi te 3 pjeset qe te mbarosh 1 episod.

 • RonikDecember 20, 2023Reply

  Mirmraba nuk pom ban me shiku cukurin po ma qet error

  • ShikoSerialeDecember 21, 2023Reply

   me kontakto ne instagram duke me drg nje screenshot te error qe te nxjer

 • RonikDecember 27, 2023Reply

  Mfal ju kam qu follow n instagram po nuk po muj me ju qu screnshot per me ju kallxu qe poma qet error per me kqyr cukurin

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published