Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.pro

Kurulus Osman (Themelimi Osman)

Kurulus Osman (Themelimi Osman)

Nov. 20, 2019
Your rating: 10
8.8 99 votes

Seasons and episodes

1Season 1 Nov. 20, 2019
10
2Season 2 Sep. 30, 2020
10
3Season 3 Oct. 06, 2021
4Season 4 Oct. 05, 2022
5.5
5Season 5 Oct. 04, 2023

Creator

Creator

Cast

Synopsis

Seriali turk më i kushtueshëm i të gjitha kohërave me veshje dhe skenografi mbreslënëse. Me aktorin më të famshëm dhe më të paguar Burak Ozcivit. Shifra rekord shikueshmërie në çdo episod të tij si seriali më i ndjekur në Turqi. Si do të rrjedhë historia e djalit të Ertugrulit, Osmani, ai që themeloi perandorinë më të madhe të kohës.

Instagram   Facebook   ShikoSeriale

Kurulus Osman (Themelimi) me titra shqip

Original title Kuruluş Osman
TMDb Rating 7.6
First air date Nov. 20, 2019
Seasons 5
Average Duration 165 minutes

Similar titles

(391) comments

 • KatihajriziMarch 19, 2020Reply

  Kur publikohet episodi i 15

  • ShikoSerialeMarch 19, 2020Reply

   Episodi 15 eshte publikuar
   Flm

   • ElisMarch 12, 2022Reply

    Kur del me titra 85?

    • ShikoSerialeMarch 17, 2022Reply

     Publikuar

  • Skendi MetaFebruary 21, 2022Reply

   Kur dain serit e reja 80/….e mbrapa

   • ShikoSerialeFebruary 21, 2022Reply

    U publikuan

 • GledisMarch 27, 2020Reply

  Pjesa e 16 ?

  • Endrit ImerajOctober 30, 2021Reply

   Ep 68 kur do del?

   • ShikoSerialeOctober 31, 2021Reply

    u publikua

 • AvniMarch 27, 2020Reply

  pjesa 16 ka dal qe para 1 diteve e keni ne youtube

  • ShikoSerialeMarch 27, 2020Reply

   Flm

 • avniMarch 27, 2020Reply

  ska gje,e tash per sa kohe do mund ta shofim??

  • ShikoSerialeMarch 28, 2020Reply

   Episodi 16 eshte publikuar.

 • AvniMarch 28, 2020Reply

  gjesi,mendoj se ka problem pjesa e 2 dhe e 3 nuk po hapet videoja

 • katihajriziMarch 28, 2020Reply

  kto dy pjesët e fundit 2 edhe 3 kur hapet video

 • ShikoSerialeMarch 28, 2020Reply

  Episodi eshte i regull tani.
  Shikim te kendshem!

  • HoxhaFebruary 21, 2022Reply

   Faleminderit shumë. Si ta gjej pjesen tjeter Nga Episodi 28 e tutje.

   • ShikoSerialeFebruary 21, 2022Reply

    U publikuan

 • katihajriziMarch 28, 2020Reply

  faleminderit shum

 • auroApril 1, 2020Reply

  kur publikohet 17

  • ShikoSerialeApril 1, 2020Reply

   max per 2 dite

 • AlbiApril 3, 2020Reply

  Kur do dale 17

  • ShikoSerialeApril 3, 2020Reply

   Episodi 17 u publikua.
   Flm

 • IssiApril 7, 2020Reply

  Kur publikohet 18?

  • ShikoSerialeApril 7, 2020Reply

   Osman transmetohet ne televizionin turk cdo te merkure, zakonisht nga ne publikohet te premte ose te shtune.
   Flm

 • auroApril 19, 2020Reply

  kur publikohet 18?

  • ShikoSerialeApril 20, 2020Reply

   Nuk e kemi ne ne dore, nuk eshte publikuar ne kanalin turk.
   Ne momentin qe do transmetohet do e publikojm, na ndiqni ne rrjetet tona sociale.
   Flm

 • AvniApril 20, 2020Reply

  Pershendetje mund ta di per episodi 18 sepse sot del i 19?

 • AndonApril 27, 2020Reply

  Pse spo e publikoni episodin e 18 se ka dal?

  • ShikoSerialeApril 27, 2020Reply

   Sapo u publikua
   Flm

 • guri madhiMay 12, 2020Reply

  pjesa 20 kur publikohet

  • ShikoSerialeMay 12, 2020Reply

   Episodi 20 u publikua.
   Flm

 • AgonMay 26, 2020Reply

  Pjesa e 22?

 • Ina BaciMay 26, 2020Reply

  episodi 22 kur do dali

  • ShikoSerialeMay 26, 2020Reply

   Episodi 22 u publikua
   Flm

 • RikuJune 8, 2020Reply

  Episodi 24 do hidhet ??🤗🤗

  • ShikoSerialeJune 9, 2020Reply

   Episodi 24 hidhet sot.
   Flm

 • EneaJune 8, 2020Reply

  Episodin 24 pse nuk esht publikuar?flm

 • NestiJune 10, 2020Reply

  pse se keni hedh episodin 24

  • ShikoSerialeJune 10, 2020Reply

   Episodi 24 u publikua

 • RikuJune 17, 2020Reply

  Episodi 25 kur hidhet ju lutem ??

 • SramaJune 19, 2020Reply

  Episodi 25-26 kur do hidhet ju lutem

  • ShikoSerialeJune 21, 2020Reply

   Episodi 25 & 26 u publikuan.
   Flm

 • albaniJune 29, 2020Reply

  jeni me te vertete profesioniste.ju lumte per punen qe beni

 • Klidi MileJuly 8, 2020Reply

  ka sezon te 2t ??

 • fredAugust 6, 2020Reply

  jeni te mrekullueshem mund te na informoni kur do dali sezon
  2

  • ShikoSerialeAugust 7, 2020Reply

   Flm
   Sezoni i 2-te fillon ne dt. 4 Nentor

 • BledjonAugust 6, 2020Reply

  Kur del sezoni 2?

  • ShikoSerialeAugust 7, 2020Reply

   Sezoni i 2-te fillon ne dt. 4 Nentor

 • RidAugust 11, 2020Reply

  Nuk hapen fare videot episodi 23

 • Sadik HotiAugust 22, 2020Reply

  Kur do filloj sezona 2

  • ShikoSerialeAugust 24, 2020Reply

   Ne 4 Nentor

 • Juri ManallariOctober 10, 2020Reply

  Sezoni 2 ka fillu lale,eshte dhene seria 1 tmerkuren

  • ShikoSerialeOctober 11, 2020Reply

   U Publikua

 • AlbaniaOctober 11, 2020Reply

  Do filloni me perkethimin e sezonit tjt

 • LiwweOctober 11, 2020Reply

  Pse nuk del sezona 2h

 • KuculakJanuary 30, 2021Reply

  Kur publikohet episodi 16 ?

  • ShikoSerialeFebruary 2, 2021Reply

   U Publikua

 • ...January 31, 2021Reply

  kur do dali 43

  • ShikoSerialeFebruary 2, 2021Reply

   U Publikua

 • ImerFebruary 2, 2021Reply

  A do ngarkoni me pjet te osmanit ?

  • ShikoSerialeFebruary 2, 2021Reply

   Te Gjitha episodet e reja jane te publikuar

 • FloriFebruary 5, 2021Reply

  Po episodi 44 kur del i perkthyer flm

  • ShikoSerialeFebruary 7, 2021Reply

   U Publikua

 • DoriFebruary 13, 2021Reply

  Episodi 45 kur del

  • ShikoSerialeFebruary 13, 2021Reply

   U Publikua

 • gjoniFebruary 19, 2021Reply

  kur del 46

  • ShikoSerialeFebruary 19, 2021Reply

   Neser

 • WwwwwFebruary 21, 2021Reply

  Kur del 47

  • ShikoSerialeFebruary 21, 2021Reply

   Te Premte

 • EniFebruary 27, 2021Reply

  Pse spo del 47

  • ShikoSerialeFebruary 28, 2021Reply

   U Publikua

 • gjoniFebruary 27, 2021Reply

  kur del 47 se thate nje here te premten po sot eshte e shtune

 • EniMarch 4, 2021Reply

  Po episodi 48 kur del ??

  • ShikoSerialeMarch 4, 2021Reply

   Te Premte

 • BlediMarch 6, 2021Reply

  Se po presim ne 😂😂

  • ShikoSerialeMarch 6, 2021Reply

   U Publikua

 • MarlindMarch 6, 2021Reply

  Kur del seria rradhes?
  E shtun sot

  • ShikoSerialeMarch 6, 2021Reply

   U Publikua

 • BlediMarch 19, 2021Reply

  Kur do dali pjesa re

 • EsliMarch 19, 2021Reply

  Si mund ti shkarkoj episodet

  • ShikoSerialeMarch 20, 2021Reply

   Nuk mund te shkarkohem

 • EsliMarch 20, 2021Reply

  Episodi 51 kur del

 • doriMarch 23, 2021Reply

  kur del episodi 51

  • ShikoSerialeMarch 23, 2021Reply

   Te enjte

 • doriMarch 26, 2021Reply

  episodi 51 a do del sonte

  • ShikoSerialeMarch 27, 2021Reply

   U Publikua

 • doriMarch 29, 2021Reply

  episodi 52 kur del

 • eeeMarch 30, 2021Reply

  kur del 52

  • ShikoSerialeMarch 31, 2021Reply

   Te Premte

 • BlediApril 3, 2021Reply

  Kur del pjesa 52

  • ShikoSerialeApril 3, 2021Reply

   U publikua

 • MariglenApril 6, 2021Reply

  52 sme del shqip.. Apo se keni nxjerr akoma

  • ShikoSerialeApril 6, 2021Reply

   Eshte i publikuar

 • LabiApril 8, 2021Reply

  Kur del 53 ?

  • ShikoSerialeApril 9, 2021Reply

   U Publikua

 • EniApril 8, 2021Reply

  53 kur del ??

 • Miku TikuApril 9, 2021Reply

  Kur del 53

  • ShikoSerialeApril 9, 2021Reply

   U Publikua

 • Miku TikuApril 10, 2021Reply

  Titrat nuk ja keni ber mire. Dalin titrat per 1 min flet aktori

  • ShikoSerialeApril 11, 2021Reply

   Jan regulluar

 • BlediApril 16, 2021Reply

  Psh kur del episodi 54

 • En comiApril 17, 2021Reply

  Kur del ?

  • ShikoSerialeApril 18, 2021Reply

   U publikua

 • ElgersApril 23, 2021Reply

  kur del episodi i ri?

  • ShikoSerialeApril 25, 2021Reply

   U Publikua

 • En comiApril 25, 2021Reply

  Pershndetje

 • LleshApril 25, 2021Reply

  Kur del 54

  • ShikoSerialeApril 25, 2021Reply

   Publikuar

 • WwwwwApril 25, 2021Reply

  Kur del 55

  • ShikoSerialeApril 25, 2021Reply

   U publikua

 • MikuMay 2, 2021Reply

  Na informoni po se nxoret 56 mos presim kot

 • MajkellMay 3, 2021Reply

  Jeni faqja me super

 • EniMay 3, 2021Reply

  Keni ndermend ta hidhni serin 56 apo jo ??

 • XoxoMay 3, 2021Reply

  Pritni se nuk e ka publikuar akoma albkinema.in qe ta marrin kta 🙂 &#128516

 • EniMay 13, 2021Reply

  Kur del 58?

 • Mikutiku000May 16, 2021Reply

  Kujt po prisni tja vidhni . Po perkthejeni vet se keni ter keta ndjeksa kaq kompani e lodhur jeni

 • Mikutiku000May 16, 2021Reply

  Kujt po prisni tja vidhni . Po perkthejeni vet se keni ter keta ndjeksa kaq kompani e lodhur jeni. E po te jeni faqe reale lejeni ket koment edhe mktheni pergjigje

  • Marjo vlorereApril 8, 2022Reply

   Kur publikohet episodi 89

   A do ta përkëthen
   i serialin Barbaros

   • ShikoSerialeApril 9, 2022Reply

    U publikua

 • FonsiMay 18, 2021Reply

  Te premte te shtun thon hedhin seri te reja🙄🙄

 • MariglenMay 21, 2021Reply

  Pse spo del 58 shqip e keni vonuar shume

  • ShikoSerialeMay 23, 2021Reply

   Publikuar

 • FonsiMay 31, 2021Reply

  Kur do e hedhesh 60

  • ShikoSerialeJune 2, 2021Reply

   publikuar

 • MondiJune 1, 2021Reply

  Kur do e hedhe 60 se kalun 2 jave bro

  • ShikoSerialeJune 2, 2021Reply

   publikuar

 • EgzonJune 19, 2021Reply

  Kur publikohet episodi 63

  • ShikoSerialeJuly 19, 2021Reply

   U publikua

 • MondiJune 21, 2021Reply

  Kur do dali 62 o vlla

 • MondiJune 25, 2021Reply

  62 ???

 • ShndhJune 30, 2021Reply

  Pjesa e 62 ala se keni qit

  • ShikoSerialeJuly 19, 2021Reply

   U publikua

 • EralfJuly 1, 2021Reply

  Prsh jeni te papare hallall e keni
  Ju lutem kur do e fusni episodin 62 flm

  • ShikoSerialeJuly 19, 2021Reply

   U publikua

 • AleOctober 10, 2021Reply

  Pur sezoni 3

  • ShikoSerialeOctober 15, 2021Reply

   U Publikua

 • ErvisOctober 14, 2021Reply

  Mrb 2 episodes e Rena our dalin

  • ShikoSerialeOctober 15, 2021Reply

   U Publikua

 • UneOctober 22, 2021Reply

  Kur del episodi 66 dhe 67

  • ShikoSerialeOctober 22, 2021Reply

   U publikuan

 • enriOctober 26, 2021Reply

  pershendetje kur del episodi 68 flm

 • shkelqimOctober 30, 2021Reply

  episodi 68 ka dalur qe 3 dit

  • ShikoSerialeOctober 31, 2021Reply

   u publikua

 • Endrit ImerajNovember 6, 2021Reply

  Ep 69 kur do del?

 • LEDJONovember 21, 2021Reply

  episodi 71?

  • ShikoSerialeNovember 24, 2021Reply

   publikua

 • MeriNovember 27, 2021Reply

  Episodi 72 kur publikohet

  • ShikoSerialeNovember 28, 2021Reply

   U publikua

 • NotaDecember 6, 2021Reply

  Kur del episodi 73

 • ImmoDecember 27, 2021Reply

  O vlla na e nxirrni icik at episodin 76

  • ShikoSerialeJanuary 4, 2022Reply

   u publikua

 • OmerDecember 30, 2021Reply

  Kur del episodi 76

  • ShikoSerialeJanuary 4, 2022Reply

   U Publikua

 • Bruklin BejlliuDecember 31, 2021Reply

  Sezoni 4?

 • BabaJanuary 9, 2022Reply

  Episodi 78

  • ShikoSerialeFebruary 1, 2022Reply

   Publikuar

 • MondiJanuary 16, 2022Reply

  Kur del episodi 78

 • emiratJanuary 19, 2022Reply

  kur do dal episodi 78 me perthkim shqip??

  • ShikoSerialeFebruary 1, 2022Reply

   publikuar

 • zenelJanuary 22, 2022Reply

  kur publkohet ep.78

  • ShikoSerialeFebruary 1, 2022Reply

   publikuar

 • enesJanuary 26, 2022Reply

  Kur del episodi i 78

  • ShikoSerialeFebruary 1, 2022Reply

   publikuar

 • enesJanuary 27, 2022Reply

  kur del episodi 78 se ka dal 79 ke turku

  • ShikoSerialeFebruary 1, 2022Reply

   publikuar

 • imran neziJanuary 28, 2022Reply

  Përshëndetje kur do publikohet episodi 78

  • ShikoSerialeFebruary 1, 2022Reply

   publikuar

 • LaliJanuary 29, 2022Reply

  Kur del episoda e 78

  • ShikoSerialeFebruary 1, 2022Reply

   publikuar

 • ValonJanuary 29, 2022Reply

  kur do të publikohet epizodi 78 i sezonit 3

  • ShikoSerialeFebruary 1, 2022Reply

   publikuar

 • SonJanuary 30, 2022Reply

  A skeni nxjerr mo pjes tjera

  • ShikoSerialeFebruary 1, 2022Reply

   u publikuan

   • SerxhioFebruary 20, 2022Reply

    Kur do dali pjesa
    80 81

    • ShikoSerialeFebruary 21, 2022Reply

     U publikuan

 • andiFebruary 5, 2022Reply

  Kur del 80 ?

  • ShikoSerialeFebruary 21, 2022Reply

   U publikuan

 • andiFebruary 5, 2022Reply

  Kur del 80

  • ShikoSerialeFebruary 21, 2022Reply

   U publikuan

 • SonFebruary 8, 2022Reply

  Akoma skeni nxjerr pjes tjera

  • ShikoSerialeFebruary 21, 2022Reply

   U publikuan

 • LaliFebruary 12, 2022Reply

  81 kur publikohet ju lutem

  • ShikoSerialeFebruary 21, 2022Reply

   U publikuan

 • AdiFebruary 13, 2022Reply

  Kur publikohen episodet 79 dhe 80

  • ShikoSerialeFebruary 21, 2022Reply

   U publikuan

 • enisFebruary 15, 2022Reply

  kur do nxjerrni pjes te tjera ju lutem

  • ShikoSerialeFebruary 21, 2022Reply

   U publikuan

 • SerxhioFebruary 20, 2022Reply

  Kur do dali pjesa
  80 81

  • ShikoSerialeFebruary 21, 2022Reply

   U publikuan

 • SerxhioFebruary 20, 2022Reply

  Kur do dali pjesa e re

  • ShikoSerialeFebruary 21, 2022Reply

   U publikuan

 • SerxhioFebruary 20, 2022Reply

  80 dhe 81 te lutem

  • ShikoSerialeFebruary 21, 2022Reply

   U publikuan

 • BesiFebruary 21, 2022Reply

  Episodet 80 e mbrapa kur fillojn?

  • ShikoSerialeFebruary 21, 2022Reply

   U publikuan

  • galoMarch 13, 2022Reply

   kur poblikoet pjesa 85

   • ShikoSerialeMarch 17, 2022Reply

    Publikuar

 • LleshiMarch 11, 2022Reply

  Episodet 84 dhe mbrapa kur publikohen

  • ShikoSerialeMarch 17, 2022Reply

   Publikuar

 • galoMarch 13, 2022Reply

  kur publikoet episodi 85

  • ShikoSerialeMarch 17, 2022Reply

   Publikuar

 • ElisMarch 14, 2022Reply

  Kur del seria 85 se ka 4 dit qe ka dal n youtube?

  • ShikoSerialeMarch 17, 2022Reply

   Publikuar

 • SerxhioMarch 14, 2022Reply

  Kur do dali 85

  • ShikoSerialeMarch 17, 2022Reply

   Publikuar

 • FieraflfonsMarch 27, 2022Reply

  Kur do e hidhni 87

  • ShikoSerialeMarch 29, 2022Reply

   u publikua

 • ValdeteMay 8, 2022Reply

  Kur do e hidhni 93- ten

  • ShikoSerialeMay 13, 2022Reply

   u publikua

 • EriMay 9, 2022Reply

  93 kur do dal

  • ShikoSerialeMay 13, 2022Reply

   u publikua

 • MarsiMay 30, 2022Reply

  96 kur del

  • ShikoSerialeJune 4, 2022Reply

   U publikua

 • LedionJune 2, 2022Reply

  Kur del 96

  • ShikoSerialeJune 4, 2022Reply

   U publikua

 • MarsiJune 3, 2022Reply

  Kur do e hidhini 96

  • ShikoSerialeJune 4, 2022Reply

   U publikua

 • MarsiJune 7, 2022Reply

  Kur del 97

 • MarsiJune 7, 2022Reply

  Kur del episodi 97

  • ShikoSerialeJune 11, 2022Reply

   u publikua

 • SoniJune 11, 2022Reply

  kur del episodi 98

  • ShikoSerialeJuly 12, 2022Reply

   U publikua

 • MarsiJune 12, 2022Reply

  Nuk hapet episodi 97 thot error ju lutem rregulloieni

 • MarsiJune 12, 2022Reply

  Nuk hapet episodi 97 thot error ju lutem rregulloieni

 • MarsiJune 12, 2022Reply

  Nuk hapet episodi 97 ju lutem rregulloieni

 • MarsiJune 18, 2022Reply

  Kur hidhet episodi 98

  • ShikoSerialeJuly 12, 2022Reply

   U publikua

 • MarsiJune 18, 2022Reply

  Kur hidhet episodi 98

  • ShikoSerialeJuly 12, 2022Reply

   U publikua

 • MarsiJune 18, 2022Reply

  Kur hidhet episodi 98 kurulus osman

  • ShikoSerialeJuly 12, 2022Reply

   U publikua

 • ElsaJuly 1, 2022Reply

  Kur do publikohet episodi 98

  • ShikoSerialeJuly 12, 2022Reply

   U publikua

 • BesnikAugust 5, 2022Reply

  Kur del sezoni 4

 • MarsiSeptember 5, 2022Reply

  Sezoni 4 kur del apo nuk ka me

 • MarsiSeptember 5, 2022Reply

  Sezoni 4 kur del apo nuk ka me

 • BukuroshjaSeptember 5, 2022Reply

  Sezoni 4 kur del apo nuk ka me

  • ShikoSerialeOctober 2, 2022Reply

   Ne daten 5 Tetor fillon sezoni 4

 • IllyrianSeptember 20, 2022Reply

  Sa marova cukurin a ja vlen me ja nis me e pa kyt serial

 • Artur hoxhaSeptember 28, 2022Reply

  Do filloj sezoni 4 apo jo.

  • ShikoSerialeOctober 2, 2022Reply

   Ne daten 5 tetor fillon sezoni 4

 • MaridaOctober 5, 2022Reply

  Kur fillon sezoni 4 data 5 tetore eshte sote

  • ShikoSerialeOctober 7, 2022Reply

   u publikua

 • MaridaOctober 5, 2022Reply

  Kur do dali sezoni 4

  • ShikoSerialeOctober 7, 2022Reply

   u publikua

 • BukuroshjaOctober 5, 2022Reply

  Kur do e hidhni sezonin4

 • MarsiOctober 5, 2022Reply

  Kur do e hidhni sezonin4

 • Arbnor EmerllahuOctober 5, 2022Reply

  Kur ja fillon sezoni 4

  • ShikoSerialeOctober 7, 2022Reply

   u publikua

 • mozziOctober 6, 2022Reply

  sezonin e 4 kur keni me qit

  • ShikoSerialeOctober 7, 2022Reply

   u publikua

 • elsa krasniqiOctober 8, 2022Reply

  Kur do dal episodi 99 sezon 4

  • ShikoSerialeOctober 14, 2022Reply

   eshte publikuar gjithashtu dhe episodi 100

 • LantiOctober 13, 2022Reply

  Kurulus osman shum me vones e beni upload pasi del episodi pse ?

  • ShikoSerialeOctober 14, 2022Reply

   u publikua

 • RonaldoOctober 19, 2022Reply

  Pse nuk hape?

 • GentiOctober 21, 2022Reply

  101 ka dite qe ka dale se keni nxjerr akoma

  • ShikoSerialeOctober 23, 2022Reply

   U publikua

 • DenisOctober 22, 2022Reply

  Pse nuk del episodi 101

  • ShikoSerialeOctober 23, 2022Reply

   U publikua

 • Ardit DikoOctober 22, 2022Reply

  Kur fillon epesodi 101 rspkt

  • ShikoSerialeOctober 23, 2022Reply

   U publikua

 • DenisOctober 22, 2022Reply

  Kur e postoni episodin 101

  • ShikoSerialeOctober 23, 2022Reply

   U publikua

 • DoriOctober 23, 2022Reply

  Kur publikohet episodi 101

  • ShikoSerialeOctober 23, 2022Reply

   U publikua

 • FilipOctober 23, 2022Reply

  Kur del episodi 101

  • ShikoSerialeOctober 23, 2022Reply

   U publikua

 • FlavioOctober 23, 2022Reply

  Kur del episodi 101

  • ShikoSerialeOctober 23, 2022Reply

   U publikua

 • ArbnorOctober 23, 2022Reply

  Kur del episodi 101

  • ShikoSerialeOctober 23, 2022Reply

   U publikua

 • LuanOctober 23, 2022Reply

  Pershendetje .Kur do publikohen serite e tjera te sezonit te 4 .flm

  • ShikoSerialeOctober 23, 2022Reply

   U publikua

 • Ardit DikoOctober 23, 2022Reply

  Kur publikohet episodi 101?

  • ShikoSerialeOctober 23, 2022Reply

   U publikua

 • bekiOctober 26, 2022Reply

  ku dele 102

  • ShikoSerialeOctober 30, 2022Reply

   u publikua

 • Ardit DikoOctober 27, 2022Reply

  Kur e postoni pjesën 102 pse kaq me vones

  • ShikoSerialeOctober 30, 2022Reply

   u publikua

 • ArlindNovember 2, 2022Reply

  Hidhni pjesen e re pls

  • ShikoSerialeNovember 4, 2022Reply

   Themelimi Osman Episodi 103 nuk u transmetu kete jave ne kanalin turk dhe do jepet javen tjeter

 • EnisNovember 8, 2022Reply

  Kur del episodi 103 iken 12t-dit?!

  • ShikoSerialeNovember 9, 2022Reply

   Episodi 103 nuk u publikua javen e kaluar ne kanalet turke, do publikohet kete jave
   flm

 • Ardit DikoNovember 9, 2022Reply

  Pse a nuk duhet me u publiku sot

  • ShikoSerialeNovember 10, 2022Reply

   u publikua

 • Ardit DikoNovember 10, 2022Reply

  Pse nuk hapet 3-4

  • ShikoSerialeNovember 11, 2022Reply

   u publikuan

 • Muhamed RexhepiNovember 16, 2022Reply

  Allahu e bekofte ekipin nedunja dheahiret per mundin eperkthimit qe ebani qe ne Shqiptaret ta kuptojme me mire islamin dhe drejtsine ne islam Allahu ekipit ja mundesofte qe gjith filmat qka jan me kuptim islam ti perktheni InshAllah

 • Kara osmanNovember 23, 2022Reply

  Pse sesht publikuar 105 kur do ta hidhni?

  • ShikoSerialeNovember 25, 2022Reply

   U publikua

 • SerianNovember 24, 2022Reply

  Kur postohet episodi 105

  • ShikoSerialeNovember 25, 2022Reply

   U publikua

 • Adrian nurediniNovember 24, 2022Reply

  Kur del 105 me titra shqip

  • ShikoSerialeNovember 25, 2022Reply

   U publikua

 • vangjel KongjinajDecember 7, 2022Reply

  Keni nxjerr sira qe ne 9 nendore 107 po vonon

  • ShikoSerialeDecember 11, 2022Reply

   u publikua

 • bekiDecember 8, 2022Reply

  kur dele 107

 • Adrian nurediniDecember 8, 2022Reply

  Kur do dali episodi 107 i osmani

 • ViolentDecember 9, 2022Reply

  Kur do dal episodi 107 i osmanit

  • ShikoSerialeDecember 11, 2022Reply

   u publikua

 • DoriDecember 10, 2022Reply

  Episodi 107 ka dal kur do e postoni me titra

 • DoriDecember 10, 2022Reply

  Episodi 107 ka dal kur do e postoni me titra shqip

 • LuanDecember 15, 2022Reply

  Kur del episodi 108

  • ShikoSerialeDecember 15, 2022Reply

   u publikua

 • LuanDecember 19, 2022Reply

  Episodi 109 kur publikohet .dhe ca interval ditesh postohen episodet qe mos pyes cdo here .shume faleminderit

 • MusabDecember 30, 2022Reply

  Prsh kur del episodi 110 ne shqip

  • ShikoSerialeJanuary 1, 2023Reply

   u publikua

 • Ago12January 20, 2023Reply

  Kur del epizoda 113

  • ShikoSerialeJanuary 24, 2023Reply

   u publikua

 • HhhhJanuary 22, 2023Reply

  Kur del 113

  • ShikoSerialeJanuary 24, 2023Reply

   u publikua

 • Ago12January 22, 2023Reply

  Kur del episoda 113??

  • ShikoSerialeJanuary 24, 2023Reply

   u publikua

 • OlgertJanuary 23, 2023Reply

  Pershendetje kur del episodi 113?

  • ShikoSerialeJanuary 24, 2023Reply

   u publikua

 • AmiJanuary 26, 2023Reply

  114 kur del

  • ShikoSerialeJanuary 27, 2023Reply

   u publikua

 • EFebruary 27, 2023Reply

  Kur del 116

  • ShikoSerialeMarch 3, 2023Reply

   u publikua

 • EjjjFebruary 27, 2023Reply

  115 kur del

 • Erind BashaFebruary 28, 2023Reply

  Kur del 115

 • MetiMarch 16, 2023Reply

  Kur del 118

  • ShikoSerialeMarch 16, 2023Reply

   u publikua

 • MuhametMarch 16, 2023Reply

  Kur del 118

  • ShikoSerialeMarch 16, 2023Reply

   u publikua

 • afrimMarch 25, 2023Reply

  po 19 kur del

  • ShikoSerialeMarch 26, 2023Reply

   u publikua

 • ViniMarch 25, 2023Reply

  Kur del 119?

  • ShikoSerialeMarch 26, 2023Reply

   u publikua

 • JonadApril 4, 2023Reply

  120 kur del

 • OlgertApril 8, 2023Reply

  Kur del 120?

 • LEDJOApril 11, 2023Reply

  120-4?

 • JonadApril 18, 2023Reply

  122 kur del

 • JonadApril 25, 2023Reply

  123

 • JonadMay 16, 2023Reply

  126 kur del

 • Marius mariusJune 4, 2023Reply

  Perse nuk ka dalur 128 ?

  • ShikoSerialeJune 6, 2023Reply

   U publikua

 • genJune 12, 2023Reply

  129?

  • ShikoSerialeJune 14, 2023Reply

   u publikua

 • JonadJune 23, 2023Reply

  Do kete sezon ose seri te tjera

 • StrugaJuly 6, 2023Reply

  kur del sezona e 5?

  • ShikoSerialeJuly 6, 2023Reply

   Me shume mundesi ne Tetor

 • MarioAugust 23, 2023Reply

  A do të e postoni dhe sezonin e 5 kur të filloj ?

  • ShikoSerialeAugust 25, 2023Reply

   Po sigurisht

 • BlediOctober 2, 2023Reply

  Kur fillon sezoni i 5

  • ShikoSerialeOctober 4, 2023Reply

   Kte jav publikohet

 • Muadh IslamiOctober 26, 2023Reply

  Kur del episoda 133?

  • ShikoSerialeOctober 27, 2023Reply

   U publikua

 • FabjolaNovember 1, 2023Reply

  Kur publikohet 134?

  • ShikoSerialeNovember 2, 2023Reply

   te enjte

 • FabjolaNovember 2, 2023Reply

  Pse nuk esht akoma 134?ku mund ta shikoj plz?

 • BesnikNovember 10, 2023Reply

  Kur del epizodi 135

  • ShikoSerialeNovember 10, 2023Reply

   te enjte

 • BlediDecember 22, 2023Reply

  Kur postohet 141

  • ShikoSerialeDecember 23, 2023Reply

   u publikua

 • OldDecember 22, 2023Reply

  Kur publikoet 141 ??

  • ShikoSerialeDecember 23, 2023Reply

   u publikua

 • DenisDecember 22, 2023Reply

  Pae se keni hedh 141

  • ShikoSerialeDecember 23, 2023Reply

   u publikua

 • LorencDecember 23, 2023Reply

  Si ka mundesi se keni hedh 141

  • ShikoSerialeDecember 23, 2023Reply

   u publikua

 • RaldiDecember 27, 2023Reply

  Kur del 142

 • skendErJanuary 4, 2024Reply

  Kur del 143

  • ShikoSerialeJanuary 5, 2024Reply

   Javen tjeter te enjte

 • BlediJanuary 12, 2024Reply

  Kur postohet 143

 • TeaJanuary 12, 2024Reply

  Kur del 143

  • ShikoSerialeJanuary 17, 2024Reply

   u publikua

 • KleaJanuary 12, 2024Reply

  A do postohet me osmani

  • ShikoSerialeJanuary 17, 2024Reply

   u publikua

  • LorencFebruary 9, 2024Reply

   Kur del 147

 • BlediJanuary 12, 2024Reply

  Do postohet me osmani

 • bennJanuary 13, 2024Reply

  a do e hidhni osmanin pjesen e re?

  • ShikoSerialeJanuary 17, 2024Reply

   u publikua

 • skendErJanuary 15, 2024Reply

  Pse se postoni 143 edhe 2 dit del 144

 • Armond_SeferiJanuary 25, 2024Reply

  Hi

 • ErdiFebruary 1, 2024Reply

  Kur e postoni 146?

 • OlsiFebruary 2, 2024Reply

  Kur del

 • OlsiFebruary 2, 2024Reply

  Kur do postohet 146

 • lonsiMarch 26, 2024Reply

  kur do e hidhni 153

  • ShikoSerialeMarch 26, 2024Reply

   u publikua

 • LorikApril 7, 2024Reply

  Kur do publikohet 155

  • ShikoSerialeApril 7, 2024Reply

   u publikua

 • LorikApril 22, 2024Reply

  Kur do publikohet 156

 • ArvitMay 7, 2024Reply

  kur do publikihet 158

  • ShikoSerialeMay 9, 2024Reply

   u publikua

 • StrugaMay 23, 2024Reply

  kur publikohet 160?

  • ShikoSerialeMay 23, 2024Reply

   u publikua

 • StrugaMay 23, 2024Reply

  Mund ta publikoni edhe dirilis ertugrul? faleminderit

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published