Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.pro

Stuhi Dashurie

Stuhi Dashurie

Jan. 15, 2020
Your rating: 10
10 2 votes

Seasons and episodes

1Season 1 Jun. 22, 2024

Creator

Creator

Cast

Synopsis

Firuze dhe Ajaz janë të dashuruar që të vegjël. Fati i bashkoi ata dhe sërish Fati është ai që do t’i ndajë.

Shiko tani Serialet dhe Filmat me te ndjekur me titra shqip

Instagram    Facebook    ShikoSeriale    Twitter

Stuhi Dashurie me titra shqip

 

Stuhi Dashurie
Original title Zemheri
TMDb Rating 10 1 votes
First air date Jan. 15, 2020
Last air date Mar. 18, 2020
Seasons 1
Episodes 10

Similar titles

(1) comment

  • AraMay 1, 2023Reply

    Silvana

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published