Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.pro

Vikings HD

Vikings HD

Mar. 03, 2013
Your rating: 9
9.3 23 votes

Seasons and episodes

1Season 1 Mar. 03, 2013
2Season 2 Feb. 27, 2014
3Season 3 Feb. 19, 2015
10
4Season 4 Feb. 18, 2016
5Season 5 Nov. 29, 2017
6Season 6 Dec. 04, 2019

Creator

Creator

Cast

Video trailer

Synopsis

Aventurat e Ragnar Lothbrok, heroit më të madh të epokës së tij.

Ragnar gjen një mënyre tjetër për të lundruar drejt perëndimit nëpërmjet një pajise navig-imi, por shoki i ti Haraldson nuk pajtohet me këtë mendim.Instagram    Facebook    ShikoSeriale

Vikings me titra shqip 

Original title Vikings
TMDb Rating 7.7 2,260 votes
First air date Mar. 03, 2013
Last air date Feb. 05, 2020
Seasons 6
Episodes 79
Average Duration 44 minutes

Similar titles

(2) comments

  • Ardit SkëndiNovember 1, 2022Reply

    Shum flm qe e hodhet dhe perkthyet kte film jeni madhështor

  • Eldi HasaniFebruary 5, 2023Reply

    film i mrekullueshem

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published