Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.pro

Xhesuri dhe e Bukura

Xhesuri dhe e Bukura

Nov. 10, 2016
Your rating: 10
7.9 7 votes

Seasons and episodes

1Season 1 Jun. 23, 2024
10

Creator

Creator

Cast

Synopsis

Në historine më të bukur të dashurisë, mes hakmarrjes dhe ndjenjave të sinqerta. Xhesuri i pashem vjen tek më i forti dhe më i pasuri i zonës me një plan të caktuar, pa e ditur që zemrën do t’ja vjedhë me shikim të parë Syhan, vajza e bukur e armikut te tij të përbetuar.

Dy aktorët më të preferuar dhe më të suksesshëm turq Kıvanç Tatlıtug dhe Tuba Bujykystyn bashkohen bashkë në këtë serial.

Xhesuri dhe e Bukura me titra shqip

Instagram    Facebook    ShikoSeriale    Twitter

Xhesuri dhe e Bukura
Xhesuri dhe e Bukura
Xhesuri dhe e Bukura
Original title Cesur Ve Güzel
TMDb Rating 8.3 9 votes
First air date Nov. 10, 2016
Last air date May. 25, 2018
Seasons 1
Episodes 80
Average Duration 120 minutes

Similar titles

(5) comments

 • KeliFebruary 13, 2021Reply

  Shum i bukur

 • Ghetto GeasyMarch 28, 2022Reply

  te gjitha episodet jane apo ka dhe te tjera ?

  • ShikoSerialeMarch 29, 2022Reply

   Te gjitha jane

 • ArturDecember 21, 2023Reply

  I bukur e bukur

 • AulonaMay 20, 2024Reply

  Episodi 12, pse nuk është?

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published