Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.pro

Dashuri Bardh e Zi

Dashuri Bardh e Zi

Oct. 16, 2017
Your rating: 10
9.4 20 votes

Seasons and episodes

1Season 1 Oct. 16, 2017
10

Creator

Creator

Cast

Synopsis

Historia e nje djaloshi te guximshem i cili ka harruar te dashuroje dhe nje doktoreshe e cila i ka kushtuar jeten e saj kujdesit ndaj njerezve.

Ferhati ka nevoje per nje doktoreshe ne menyre qe njeriu qe ai ndjek te qendroje gjalle. Ketu kryqezohen rruget e tyre, por ata nuk jane bere per njeri-tjetrin.

Instagram    Facebook    ShikoSeriale    Twitter

Dashuri Bardh e Zi me titra shqip

Original title Siyah Beyaz Aşk
TMDb Rating 5.8 5 votes
First air date Oct. 16, 2017
Last air date May. 28, 2018
Seasons 1
Episodes 29
Average Duration 120 minutes

Similar titles

Ne thellesi te dashurise
Sen Çal Kapimi (Bjeri Derës)
The Blacklist
Ramo (2020)
Sulltanesha Kosem (2015)
Amaneti (2020)
Capkeni i Pasur (Yali Capkini)
Kizilcik Serbeti (2022)
Sex Education HD
Marasli (2021)
Doktori i Mrekullive (2019)

(2) comments

  • EmmaMarch 21, 2023Reply

    Please, how long will it take for the problems to be fixed?

  • EdaAugust 21, 2023Reply

    Dashuria bardh dhe zi

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published