Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.pro

Sen Çal Kapimi (Bjeri Derës)

Sen Çal Kapimi (Bjeri Derës)

Jul. 08, 2020
Your rating: 10
9 26 votes

Seasons and episodes

1Season 1 Jul. 08, 2020
10
2Season 2 Jun. 09, 2021

Creator

Creator

Cast

Synopsis

Eda, e cila i lidh të gjitha shpresat për arsimin e saj, ballafaqohet me Serkan Bolat, i cili ndërpret bursën e saj të arsimit ndërkombëtar dhe e lë me diplomën e shkollës së mesme. Serkan Bolat i ofron Edës që të kthejë bursën e saj nëse pretendon se është i fejuari i saj për dy muaj. Edhe pse Eda kundërshton ofertën e këtij njeriu pasi ajo e urren atë, ajo duhet të pranojë kur kushtet të ndryshojnë. Ndërsa pretendojnë të jenë të fejuar, Serkan dhe Eda fillojnë të përjetojnë një marrëdhënie pasionante, sfiduese që do t’i bëjë ata të harrojnë gjithçka që ata dinë mirë. Sepse dashuria është e vështirë. Dhe kjo është arsyeja pse është e mahnitshme.

Instagram    Facebook    ShikoSeriale    Twitter

Sen Çal Kapimi (Bjeri Derës) me titra shqip

Sen Çal Kapimi (Bjeri Derës)
Sen Çal Kapimi (Bjeri Derës)
Original title Sen Çal Kapımı
TMDb Rating 10 2 votes
First air date Jul. 08, 2020
Last air date Jul. 22, 2020
Seasons 1
Episodes 3
Average Duration 120 minutes

Similar titles

Ne thellesi te dashurise
Dashuri Bardh e Zi
Sex Education HD
Sulltanesha Kosem (2015)
Amaneti (2020)
Chucky
The Blacklist
Capkeni i Pasur (Yali Capkini)
Kizilcik Serbeti (2022)
Marasli (2021)
Ramo (2020)
Doktori i Mrekullive (2019)

(30) comments

 • blend bytyqiJuly 30, 2020Reply

  Kur del episodi i 4?

  • ShikoSerialeAugust 1, 2020Reply

   Episodi 4 u publikua

 • LeonardAugust 8, 2020Reply

  Kur del episodi 5?

 • saraAugust 13, 2020Reply

  kur e qtni episodin 5 se nyoutube ka dal po spe marr vesh

 • ShikoSerialeAugust 14, 2020Reply

  Episodi 5 eshte publikuar

 • EmmaAugust 20, 2020Reply

  Kur do e publikoni episodin 6 ju lutem ???

  • ShikoSerialeAugust 24, 2020Reply

   Episodi 6 u publikua

 • iliiranAugust 21, 2020Reply

  kur del episoda 6 sht

  • ShikoSerialeAugust 24, 2020Reply

   Episodi 6 u publikua

 • ErmiraAugust 26, 2020Reply

  Kur del Episodi i radhes? FLm

  • ShikoSerialeAugust 27, 2020Reply

   Episodi 7 u publikua

 • ElaSeptember 10, 2020Reply

  KUR DO TE DALE SEN CALKAPIMI

 • endritSeptember 24, 2020Reply

  Kur del episodi 11 flm

  • ShikoSerialeSeptember 25, 2020Reply

   U publikua

 • RijonaSeptember 25, 2020Reply

  Kur do te dal ep 11

  • ShikoSerialeSeptember 25, 2020Reply

   U publikua

 • NuriOctober 5, 2020Reply

  Kur del ep 12 edhe ju kur i publikoni ep e radhes

  • ShikoSerialeOctober 5, 2020Reply

   U publikua

 • EndritOctober 9, 2020Reply

  Kur del ep 13 flm

  • ShikoSerialeOctober 9, 2020Reply

   U publikua

 • NuriOctober 23, 2020Reply

  Kur dalin ep 14 15

 • NuriNovember 15, 2020Reply

  Mfalni kur dot t publikohen ep e tjera

 • NuriDecember 9, 2020Reply

  can you post next episode

 • YllmaksutiApril 23, 2021Reply

  Kir do postohet episodi I 39

  • ShikoSerialeApril 24, 2021Reply

   Publikuar

 • FrensisMay 26, 2021Reply

  Ka me episode?

 • Maria kapaJune 21, 2021Reply

  si mund ti zbresin episodet ne telefon

  • ShikoSerialeJuly 19, 2021Reply

   nuk mund te zbriten

 • ErmalJuly 22, 2021Reply

  Aka episoda tjer ose sezon tjeter

  • ShikoSerialeAugust 29, 2021Reply

   U Publikuan

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published