Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.pro

The Blacklist

The Blacklist

Sep. 23, 2013
Your rating: 6
9.3 32 votes

Seasons and episodes

1Season 1 Sep. 23, 2013
8.5
2Season 2 Sep. 22, 2014
10
3Season 3 Oct. 01, 2015
10
4Season 4 Sep. 22, 2016
10
5Season 5 Sep. 27, 2017
10
6Season 6 Jan. 03, 2019
4
7Season 7 Oct. 04, 2019
10
8Season 8 Nov. 13, 2020
9Season 9 Oct. 21, 2021
10Season 10 Feb. 26, 2023

Creator

Cast

James Spader isRaymond
Raymond "Red" Reddington
Megan Boone isElizabeth
Elizabeth "Liz" Keen
Harry Lennix isHarold Cooper
Harold Cooper
Diego Klattenhoff isDonald Ressler
Donald Ressler
Hisham Tawfiq isDembe Zuma
Dembe Zuma
Amir Arison isAram Mojtabai
Aram Mojtabai
Laura Sohn isAlina Park
Alina Park

Video trailer

Synopsis

Krimineli më i kërkuar në botë dorëzohet në FBI. Premton se do të bashkëpunojë me policinë për të gjetur personat më të kërkuar në botë, në këmbim të muzës së tij.

Një partnership i pazakontë. Në kërkim të emrave që gjenden në një listë të famshme. “Lista e Zezë”, asnjëherë mos i beso një krimineli, vetëm kur je i detyruar.

Fitues dhe kandidat shumë herë në Emmy Awards, ose Oskaret e televizionit si seriali më i mirë i vitit.

The Blacklist me titra shqip

Instagram    Facebook    ShikoSeriale    Twitter

Original title The Blacklist
TMDb Rating 7.4 1,814 votes
First air date Sep. 23, 2013
Last air date Jan. 22, 2021
Seasons 8
Episodes 160
Average Duration 43 minutes

Similar titles

Sex Education HD
Chucky
Sulltanesha Kosem (2015)
Marasli (2021)
Ne thellesi te dashurise
Amaneti (2020)
Ramo (2020)
Sen Çal Kapimi (Bjeri Derës)
Doktori i Mrekullive (2019)
Dashuri Bardh e Zi
Kizilcik Serbeti (2022)
Capkeni i Pasur (Yali Capkini)

(11) comments

 • LeoMarch 30, 2021Reply

  Sezoni 8 blacklist ju lutem. Me te miret jeni

 • AAJune 22, 2021Reply

  Sezonin e 8 ju lutem

 • astritJuly 14, 2021Reply

  SEZONIN E 8 A E KINI NJET ME QIT A HIQ

 • Gjdje fhdjdjdAugust 21, 2021Reply

  Sezoni 8!!!!!!!!

 • SelimFebruary 23, 2023Reply

  Jeni te mrekullueshëm, por kemi ngel te sezona e 8 e tutje, a do të na gëzoni në vazhdimësi, varet prej jush!

 • XhimiMay 2, 2023Reply

  Pse nuk i keni nxjere me perkethim

 • MarcellinoMay 2, 2023Reply

  Pse nuk jane me titra shqip sezonet e fundit?

 • ShpetimMay 14, 2023Reply

  Ju lutem bejeni me titra Shqip

 • ENIDecember 28, 2023Reply

  prsh! desha tju pyesja lidhur me titrat e filmit blacklist, per sezonin 8, 9 dhe 10, a do ti ngarkoni me perkthim apo jo?
  flm!

  • ShikoSerialeDecember 28, 2023Reply

   prsh nga sezoni 8 nuk do publikohet me titra

 • eniDecember 29, 2023Reply

  a mund ta di arsyen?

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published